Strešné krytiny

Zákazník má v ponuke na výber z troch druhov krytín. Oceľová, plechová krytina značky Budmat, keramická krytina od firmy Röben a betónová krytina Terran.  

Krytiny Budmat ponúkajú kvalitu na vysokej úrovni z hľadiska použitých materiálov a povrchovej úpravy. Výrobca ponúka širokú škálu modulových oceľových krytín, trapézových plechov a plechových strešných krytín. Oceľ je jeden z najodolnejších a ekologickejších materiálov na svete. Výhodou plechových krytín je ich vysoká trvanlivosť, veľké množstvo tvarov, široký výber farebných prevedení, menší sklon strechy, jednoduchá a rýchla montáž, nenáročnosť na údržbu. 


Najmodernejšia strešná krytina od značky Röben, ktorá je vyrobená z prírodného keramického materiálu (hlina), sa spracúva za pomoci najmodernejšej technológie a vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhu firma Röben produkuje stavebné materiály najvyššej kvality. Produktová rada Vás zaujme svojou trvanlivosťou, najlepšími technickými parametrami, cenou a estetikou. Urobte tak Váš dom krajším s keramickou krytinou, ktorá je dostupná v rôznych tvaroch, formátoch a farbách. Pre moderný vzhľad domu je tu BERGAMO, krása krytiny PIEDMONT zaujme ako pri novostavbe, tak aj pri rekonštrukcii Vášho staršieho domu, MONZA PLUS zaujme tvarom a prekvapí cenou, BORNHOLM je tradičný tvar v modernej podobe.  


Betónová krytina od Terranu Vás zaujme svojim vzhľadom, trvácnosťou, zárukou, povrchovou úpravou a farbami. Vybrať si tak môžete z produktovej rady COPPO 2018, DANUBIA, RUNDO, SYNUS, VLČANKA, ZENIT. Spoločnosť Mediterran dáva 50 ročnú záruku na škridly. Krytina s ktorou ste v suchu za každých podmienok. 

Odkvapový systém Flamingo a Proaqua

Oceľový odkvapový systém Flamingo sa skladá z univerzálnych elementov, ktoré jednoducho do seba zapadajú a uľahčujú montáž. Vyrobený z najkvalitnejšej ocele pokrytej vrstvou zinku 275 g/m². Vysoká odolnosť proti korózii, UV žiareniu a poškriabaniu. 11 rôznych odtieňov a 3 veľkosti: 125/90 (100), 135/90 (100), 150/90 (100). V roku 2010 ocenení Zlatou medailou na veľtrhu výstavby a architektúry. Na systém sa vzťahuje 30 ročná záruka

Odkvapový systém Proaqua je vyrobený z PVC. Výhodou je jednoduchá montáž, spoľahlivá tesnosť, vysoká odolnosť voči vonkajším faktorom a záruka 10 rokovSystém dostanete v 3 veľkostiach: 75/63, 125/90 (110), 150/110 a 6 farebných prevedeniach: hnedá, tmavo hnedá, grafitová, čierna, tehlovo červená a biela. 

Oceľové podbitie

Podstrešné oceľové podbitie je trvácne a dizajnovo dotvára architektúru domu. Bez ohľadu na počasie odoláva plesniam, hubám a korózii

Výhodou je aj široký výber farieb: 13 farebných prevedení a z toho 6 odtieňov v imitácii dreva, ktoré pôsobia hodnotne a elegantne.  

Oceľové plotové systémy

Jednoduchosť inštalácie a krása oceľových lamiel dotvára okolitú architektúru svojim dizajnom a farebným prevedením. Vďaka tomu sú možnosti ich aplikácií neobmedzené a samotný systém je ľahko a rýchlo zostaviteľný. Na výber je viacero odtieňov. Zaujať Vás môžu lamely s krásnym náterom v imitácii dreva alebo nádherné farebné prevedenia v matnej, či lesklej povrchovej úprave. Výhodou je dlhá trvácnosť a jednoduchá údržba a Váš plot bude vyzerať ako nový po dlhé roky. 

Plotový systém VARIANTE

Plotový systém SPAZIO